Fotogalerie

Kulturní přesahy, kdy se hudba či tanec snoubí s výtvarným uměním, speciální hosté, přednášky či programy pro skupiny se speciálními potřebami.

Pro všechny, kdo chtějí vědět a vidět víc. Prostřednictvím průvodního slova lektora můžete nahlédnout do zákoutí tvorby a poodhalit „oponu“ do světa, odkud přichází inspirace.

První neděle v měsíci od 13:00 do 17:00 hod. patří v galerii rodinám a společnému tvoření. Témata tvůrčí dílny vždy navazují na aktuální výstavu.

Děti pod vedením lektorky plní tvořivé úkoly, čímž se hravou formou učí vnímat současné výtvarné umění a rozvinout respekt k vlastnímu způsobu nazírání světa. Programy pro všechny typy škol jsou koncipovány podle věku skupiny, případně je možné program uzpůsobit potřebám skupiny.

Pro diváky všech věkových kategorií, pro které je z jakýchkoli důvodů obtížné vážit cestu do galerie. Galerie přijede k Vám s přednáškou či tvořivým programem.

Každoročně mohou Vaše děti strávit týden plný nespoutané tvorby a vyzkoušet si neobvyklé postupy tvoření. Celo táborové téma vždy vychází z aktuální výstavy.