DOPROVODNÉ PROGRAMY

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY
Pro všechny, kdo chtějí vědět a vidět víc. Prostřednictvím průvodního slova lektora můžete nahlédnout do zákoutí tvorby a poodhalit „oponu“ do světa, odkud přichází inspirace. Vstup zdarma.
NEDĚLNÍ DÍLNY
První neděle v měsíci od 13:00 do 17:00 hod. patří v galerii rodinám a společnému tvoření. Témata tvůrčí dílny vždy navazují na aktuální výstavu. Vstup zdarma.
SPECIÁLNÍ PROGRAMY A AKCE
Kulturní přesahy, kdy se hudba či tanec snoubí s výtvarným uměním, speciální hosté, přednášky či programy pro skupiny se speciálními potřebami.
PROGRAMY PRO ŠKOLY
Děti pod vedením lektorky plní tvořivé úkoly, čímž se hravou formou učí vnímat současné výtvarné umění a rozvinout respekt k vlastnímu způsobu nazírání světa. Programy pro všechny typy škol jsou koncipovány podle věku skupiny, případně je možné program uzpůsobit potřebám skupiny.
PŘÍMĚSTSKÝ VÝTVARNÝ TÁBOR
Každoročně mohou Vaše děti strávit týden plný nespoutané tvorby a vyzkoušet si neobvyklé postupy tvoření. Celo táborové téma vždy vychází z aktuální výstavy.
GALERIE NA CESTĚ
Pro diváky všech věkových kategorií, pro které je z jakýchkoli důvodů obtížné vážit cestu do galerie. Galerie přijede k Vám s přednáškou či tvořivým programem.